Garaažiuksed, mis on toodetud kestma, arvestades Põhjamaade vahelduvat kliimat.

Oleme garaažiuksi teinud kire ja pühendumisega juba üle 14 aasta. Selle aja jooksul oleme samuti näinud ja paigaldanud rohkem kui 2000 erinevat ust. See kõik on andnud teadmised ja kogemused, millega saame teha sulle tõeliselt kvaliteetse ja sobiva garaažiukse.

Garaažiukse furnituuriks oleme valinud väga kvaliteetse Flexiforce Hollandist. Sõrmekaitsmega paneel on pärit Itaaliast. Automaatika on valitud vastavalt vajadusele kas Itaalia või Saksamaa oma. Need on kohad, kus kokku hoida ei tohi, kui tahta garaažiust mis on mõeldud aastateks. Murevabalt.

Me ei ole garaažiuste lihtsalt vahendajad vaid toodame kõik kohapeal ise. Mis sul sellest? Tänu sellele tunneme ka 100% toodet ja saame sind alati aidata. Kogu tsükkel konsultatsioonist kuni paigaldusel viimase kruvi keeramiseni meie kontrollida ja vastutada. Samuti saad meie käest ka mugavalt uksele hooldust. Just see on aidanud võita meil ka Soome turul usaldust ja tellimusi.

Soovid vaadata meie tootmist? Oled oodatud külaline. Aja kokkuleppimiseks palun helista või kirjuta.

Väikese kirjelduse lõpetuseks. Me ei ole turu suurimad, aga just sellepärast pingutamegi alati rohkem. Meie jaoks ei ole sa järjekordne tellimuse number, vaid klient, keda tõesti soovime aidata. Rumalaid küsimusi meie jaoks ei ole ja aitame nii nõuga kui ka täpselt sellise garaaziukse selliste mõõtudega nagu vajad.

Oleme kirjutanud sulle ka garaažiuste teemal kasulikke artikleid. Nagu näiteks:

Asukoht

Võta spetsialistiga ühendust';